WhatsApp
Telefon

Hakkımızda

Hakkımızda

Merhaba Rent a Car, değişik model gruplarından oluşan geniş araç filosu ile hizmetinizdedir. Periyodik bakımları yapılan konforlu ve güvenli araçlar ile gezmenin keyfini çıkartın. Full kasko araçlarımız ile siz ve sevdiklerinizde istenmeyen durumlarda güvendesiniz. marmaris rent a car www.merhabarent.com

İşimiz gereği çok gezmemize rağmen bizim bile her zaman geçtiğimiz yerlerde bilmediğimiz, görülmeğe değer bir çok yer, lezzetli yemekleri olan restaurantlar ve yorulunca konaklayıp misafirperverliklerinden bahsedeceğimiz oteller vardır. Sonuçta "yol" geçtiğimiz güzergah değil içinde yaşadığımız bzimle yaşayan değişen bir şey. Merhaba Rent a Car web sitesinde genel bilgilerin yanısıra güzel memleketimizin gezilecek yerleri gizli kalmış güzellikleriyle ilgilide bilgi bulabilirsiniz. Keyifli Yolculuklar... rent marmaris oto kiralama

Sayfanın sol tarafında bulunan bölümden yolunuz üzerinde nereler var bakabilir, gezi planınızı oluşturabilirsiniz. Bölgeler hakkında yazılanlara sizde katkıda bulunabilirsiniz. Memnun kaldığınız bir oteli ya da restaurantı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.

Araçlar sayfasından, arabalarımıza motorlara ve bisikletlere göz atıp size uygun olanı seçebilirsiniz. Rezervasyon sayfasından ileri tarihli rezervasyon ile fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Filo Kiralama, en az 6 ay ve aylık kullannım için araca ihtiyacınız varsa uygun fiyatlarla kiralayabilir ve satın almaktan daha avantajlı olabilirsiniz.